Timber, Martinez i Antony niemal nie na sprzedaż

Ajax nie chce stracić w tym okienku żadnego ze swoich liderów i na chwilę obecną stawia przy ich nazwiskach bardzo wysokie oczekiwania finansowe.

Lisandro Martinez oraz Jurrien Timber byli absolutnymi liderami lini defensywy w poprzednim sezonie i to dzięki ich doskonałej postawie obrona Ajaksu była przez pewien czas niemal nie do pokonania. Ajax chce za wszelką cenę zatrzymać ten duet i jeśli któryś klub będzie zainteresowany kupnem, będzie musiał liczyć się z wydatkiem rzędu 50 milionów euro. Nie wydaje się, aby Amsterdamczycy chcieli zejść z tej ceny.

Jeszcze „lepiej” sytuacja ma się z Antonym, gdzie klub postawił zaporową kwotę. Brazylijczyk może opuścić Johan Cruyff ArenA, ale zainteresowany klub będzie musiał zapłacić kwotę od 70 do 80 milionów euro. Ajax liczy, że tak zaporowa suma odstraszy potencjalnych kupców.

Piłkarzem, który dalej może odejść jest Edson Alvarez. Joden nie będą zatrzymywać Meksykanina, jeśli ten otrzyma odpowiednią propozycję. Nieoficjalnie mówi się o zainteresowaniu ze strony RB Lipsk, co byłoby idealnym rozwiązaniem w związku z ciągłą chęcią pozyskania Briana Brobbeya.

Share:

One Response to the post:

  • NicoT
    at 10:00

    Żeby tylko z tym Antonym nie skończyło się jak z Neresem.
    A Brobbey taką mianianę odwalił z tym przejściem do Lipska za darmo, a potem odwidzeniem mu się i wróceniem do nas za tyle kasy ile trzeba na niego wyłożyć, że powinien mieć tu kontrakt za średnią krajową i jeszcze niech trawniki kosi.

  • Dodaj komentarz