Jak informuje De Telegraaf, Ajax bardzo poważnie myśli o tym, aby przedłużyć umowę Hakima Ziyecha.

Marokańczyk był jednym z pierwszych piłkarzy, którzy mieli opuścić Ajax w lecie, ale póki co tak się nie stało. Do końca okienka coraz bliżej, a Hakim dalej jest piłkarzem Joden.

Jeśli Ziyech faktycznie pozostanie w Amsterdamie, obie strony porozmawiają o przyszłości, a właściwie już to zrobiły. Zdaniem Telegraaf, Amsterdamczycy usiedli już do stołu z piłkarzem, aby negocjować uaktualnienie jego umowy do roku 2022.

Ten plan mimo, że jeszcze niedawno brzmiałby abstrakcyjnie, obecnie jest możliwy. Ajax jest bliski gry w upragnionej Lidze Mistrzów, a w drużynie ponownie rozgorzała nadzieja na to, że można coś wygrać.

Ponadto mówi się, że Ziyech bardzo dobrze dogaduje się z Dusanem Tadiciem i Frenkie de Jongiem. Marokańczyk ma być bardzo zadowolony z pracy obu graczy i wbrew doniesieniom innych mediów, wcale nie walczy o miano „numeru jeden” w Ajaksie.

Jeśli dojdzie do przedłużenia umowy, śmiało będzie można powiedzieć, że będzie to jeden z bardziej spektakularnych ruchów kadrowych Ajaksu w ostatnim czasie, bardzo porównywany do transferu Tadicia.

Share:

Dodaj komentarz