Erik ten Hag nie mógł nie być pod wrażeniem gry swojej drużyny w Monachium.

Amsterdamczycy rozegrali wyborne 80 minut w Niemczech i wywalczyli jeden punkt, który może być bardzo istotny w kontekście dalszej gry w Lidze Mistrzów.

„Oczywiście, że jestem z jednej strony bardzo zadowolony. Z drugiej jednak…mogliśmy tutaj wygrać.” – powiedział menadżer.

„Mogliśmy wygrać i powinniśmy to zrobić. Wiemy, że mamy bardzo utalentowaną drużynę. Pokazaliśmy jaja i Bayern miał z nami sporo problemów. Byliśmy w stanie grać tutaj piłką i Bayern miał naprawdę problemy z naszym planem na to spotkanie. Zaliczyliśmy bardzo udane zawody.”

Ten Hag sporo zmienił przed meczem i zdecydował się na nowe, nietypowe ustawienie. Jak się jednak okazało, były to w pełni trafione zmiany.

„Drużyna pracowała świetnie. Szkoda, że nie udało się strzelić na 1:2 już na początku drugiej połowy po kontrze. Implementacja planu na grę była jednak bardzo dobra. Mamy wielu jakościowych zawodników, chociaż Bayern oczywiście również posiada fantastyczną drużynę. To wielkie wyzwanie grać przeciwko takim drużynom. Przez cały mecz słyszeliśmy też naszych fanów, a atmosfera była przepiękna. Zrobiliśmy też krok do przodu jeśli chodzi o wyniki i mam nadzieję, że będziemy w stanie coś z tym zrobić.”

Share:

Dodaj komentarz