W dalszym ciągu nie wiadomo jaka będzie dalsza przyszłość Justina Kluiverta. Skrzydłowy zostanie w Amsterdamie czy też opuści klub?

W sprawie tej wydarzyło się już tak wiele, że właściwie możemy mówić o kolejnej sadze transferowej w Amsterdamie. W tym momencie wydaje się, że zawodnikowi bliżej jest do odejścia.

Ajax negocjuje przedłużenie umowy Kluvierta już od 9 miesięcy. Niestety wszystko na marne, bo swoje pięć groszy w sprawie wkłada agent Mino Raiola. Żądania obozu Justina są tak absurdalne, że chyba nikt nie wyobraża sobie aby Ajax przystał na takie warunki. Kluivert i jego agent żądają łącznie 40% z przyszłego transferu oraz największej pensji w klubie.

VI doniosło niedawno, że skrzydłowy może trafić do Włoch, gdzie największe szanse ma na niego AS Roma. Media w Anglii mówią zaś, że Raiola chce wepchnąć Kluiverta do Evertonu. Sam piłkarz podobno nie jest nastawiony do tego entuzjastycznie i dalej myśli o Manchesterze, gdzie chce go Jose Mourinho.

Cokolwiek by się nie działo, Ajax powinien załatwić tą sprawę jak najszybciej, bo w przypadku odejścia gracza, do Amsterdamu będzie trzeba ściągnąć kogoś w jego miejsce. W klubie pozostaną bowiem tylko debiutant Hassane Bande i Dennis Johnsen.

Share:

Dodaj komentarz