Podchody pod Bergwijna

Zdaniem Mike’a Verweija z De Telegraaf, Ajax podjął już pierwsze kroki w celu ściągnięcia do Amsterdamu Stevena Bergwijna.

Zdaniem dziennikarza przedstawiciele Ajaksu kontaktowali się już z obozem skrzydłowego, wyrażając otwarte zainteresowanie jego transferem. W Amsterdamie zdają sobie sprawę z tego, że wzmocnienia mogą być konieczne, tym bardziej w okresie styczniowym, kiedy w klubie zabraknie między innymi Sebastiena Hallera.

To samo źródło jest zdania, że Ajax ma szanse na wypożyczenie gracza. Nowy trener Tottenhamu ma kompletnie nie widzieć w swoim składzie Bergwijna. Conte już raz zablokował nawet transfer Holendra, kiedy był trenerem Interu, a klub z Mediolanu chciał ściągnąć piłkarza z PSV.

Ajax jest zainteresowany również Brianem Brobbeyem i chciałby wypożyczyć piłkarza na pół roku. Zdaniem Verweija w Lipsku chcieliby jednak, aby wypożyczenie zawierało opcję obowiązku wykupu – w co jednak dość trudno uwierzyć, bowiem jeszcze jakiś czas temu Niemcy nie chcieli współpracować z Ajaksem w ogóle.

Share:

Dodaj komentarz