Wszystkie informacje o transferach Ajaxu można traktować z przymrużeniem oka, ale przeanalizujmy to, jakim zawodnikom przygląda się Ajax.

Według dziennikarzy Ajax szuka zawodników na czterech pozycjach. Bramkarza, obrońcy, defensywnego pomocnika i napastnika.

Alvarezowi i Timberowi przygląda się wiele klubów, ale na razie wiadomo tyle, że są oni na liście Liverpoolu. Oczywiście drużyna z Anglii szuka różnych opcji i zawodników, no i Timber oraz Alvarez są wśród nich.

Według greckiego medium Sportday, Ajax byłby zainteresowany napastnikiem PAOK Stefanosem Tzimasem . Siedemnastoletni napastnik został ostatnio najmłodszym strzelcem PAOK-u w historii, co wywołało zainteresowanie kilku klubów, w tym Ajaxu.

Ajax monitoruje sytuację Pedrinho, 17-letniego napastnika Corinthians, pisze brazylijski oddział Goal. Był wymieniany jako jeden z najbardziej obiecujących zawodników akademii klubu i już zadebiutował w pierwszej drużynie. Natomiast są to bardziej życzenia Ajaxu, gdyż zawodnik ma kosztować 50 mln euro.

Ajax wykazał zainteresowanie Adamą Bojangiem (18 l.), donosi DailyMail. Napastnik z Gambii gra obecnie z drużyną Gambia U20 na afrykańskim turnieju. Jest nominowany do tytułu gracza turnieju. Jego osiągnięcia sprawiły, że usługami napastnika zainteresowało się kilka klubów, w tym Ajax.

Ajax interesuje się także amerykańskim pomocnikiem Utrechtu Taylorem Boothem. Miałby on kosztować około 8,5 mln euro. Zakusy na niego ma też PSV.

2 Comments

Zostaw komentarz