Jak poinformował Mike Verweij z De Telegraaf Ajax osiągnął porozumienie z Dusanem Tadiciem w sprawie 4-letniego kontraktu serbskiego zawodnika! Transferowy hit w wykonaniu Ajaksu jest bardzo bliski finalizacji!

Porozumienie z piłkarzem to nie wszystko i należy jeszcze uzgodnić wszystkie szczegóły z obecnym klubem Tadicia. Marc Overamars oraz Jeroen Slop (dyrektor finansowy) polecieli już do Anglii, by rozmawiać z przedstawicielami Southampton. Ajax spodziewa się, że transfer zostanie całkowicie sfinalizowany w ciągu kilku najbliższych dni. Tadić będzie kosztować około 17 milionów euro, co będzie transferowym rekordem klubu z Amsterdamu.

Dusan Tadić to doskonale nam znany ofensywny pomocnik, występujący również na pozycji skrzydłowego. Już kilka tygodni temu mówiło się, że Ajax widzi w nim idealnego zastępcę Hakima Ziyecha, który otrzymał pozwolenie na odejście. 29-letni Serb aktualnie znajduje się w Rosji na trwających Mistrzostwach Świata. Tadić w przeszłości występował w Groningen i FC Twente. Od 2014 roku reprezentuje barwy Southampton.

Share:

Dodaj komentarz