Overmars: Antony i Álvarez zostają

Marc Overmars stanowczo zapowiedział, że Edson Álvarez oraz Antony zostają w Ajaksie na kolejny sezon.

Selekcja Ajaksu przebywa aktualnie w Austrii na swoim drugim obozie przygotowawczym. Wraz z drużyną jest również dyrektor sportowy, Marc Overmars. Holender został zapytany o przyszłość dwóch zawodników, którzy wciąż są aktywni w reprezentacjach, ponadto pojawiło się zainteresowanie z innych klubów.

Álvarez w barwach Meksyku walczy w Złotym Pucharze CONCACAF, natomiast Antony pojechał z kadrą Brazylii na Igrzyska Olimpijskie do Tokio. Pierwszego z nich chce u siebie Rennes, natomiast skrzydłowego bacznie obserwuje Bayern.

„Nie otrzymaliśmy konkretnej oferty, ale jesteśmy świadomi, że Rennes jest bardzo poważnie zainteresowane. W tym momencie nasze stanowisko jest klarowne i odejście Álvareza nie podlega negocjacjom. Po trudnym początku widać, że on czuje się w Ajaksie i Holandii coraz lepiej. Staje się dla nas coraz ważniejszym graczem, więc nie chcemy, by odchodził” – powiedział Overmars.

„Antony jest z nami zaledwie jeden rok i wciąż może się niesamowicie rozwinąć. Niektórzy piłkarze są u nas przez cztery czy pięć lat są gotowi na kolejny krok, ale on jeszcze nie. Jego transfer również jest wykluczony” – dodał Overmars.

Share:

One Response to the post:

  • tomek0906
    at 21:46

    Ciężka sprawa z tym alvarezem, pilkarsko nie pasuje do nas zupełnie i jego największym atutem wg mnie jest to, że nie mamy żadnego podobnego gracza w środku pola do niego. Progres oczywiście zrobil, ale poprzeczka była ustawiona bardzo nisko w stosunku do 1szego sezonu. Za 20 baniek uważam, że można by go było opchnac. No nic, ufam lysemu I marcowi, że faktycznie będzie ważnym zawodnikiem

  • Dodaj komentarz