OFICJALNIE: Ten Hag w Manchesterze United!

Erik ten Hag oficjalnie żegna się z Ajaksem Amsterdam wraz z końcem tego sezonu. Holender od lipca przejmie drużynę Manchesteru United! Kluby ogłosiły osiągnięcie w tej sprawie pełnego porozumienia.

Potwierdziło się więc to, o czym informowały media w ostatnich tygodniach. Ten Hag był od samego początku jednym z głównych kandydatów do objęcia „Czerwonych Diabłów”, a niedawno ustalił wszystkie warunki swojego kontraktu.

„Cztery i pół roku to wspaniały okres, choć wolelibyśmy, żeby Erik został z nami na dłużej. On chce jednak zrobić kolejny krok w swojej karierze i przejąć jeden z największych klubów na świecie, rywalizując w fantastycznej lidze. Jesteśmy Erikowi bardzo wdzięczni za wszystko, co do tej pory osiągnął z Ajaksem, ale jeszcze nie skończyliśmy tego sezonu. W tej chwili najważniejsze są pozostałe mecze ligowe, ponieważ chcemy obronić mistrzostwo kraju” – powiedział Edwin van der Sar.

„Cieszę się, że zostało to już sfinalizowano i możemy to ogłosić oficjalnie. Taka klarowność jest ważna. W tej chwili wciąż skupiam się na pozostałych meczach tego sezonu. Chcę odejść w dobrym stylu, z mistrzostwem. To pozwoli bezpośrednio awansować do Ligi Mistrzów, gdzie jest miejsce Ajaksu” – powiedział Ten Hag.

Share:

Dodaj komentarz