Newcastle chce Overmarsa

Jak informuje De Telegraaf, Marc Overmars znalazł się w kręgu zainteresowań nowych właścicieli Newcastle United.

Zdaniem mediów praca Overmarsa w Amsterdamie nie umknęła uwadze wielu klubów. Już wcześniej mówiło się o zainteresowaniu ze strony Barcelony, Arsenalu czy Manchesteru United. Teraz do tej listy należy dopisać Newcastle United, które rozpoczyna budowę nowej drużyny.

Angielski klub oczywiście widzi Overmarsa w roli nowego dyrektora sportowego klubu. Holender nie jest jedynym kandydatem na to stanowisko, choć uznawany za jedną z głównych opcji. Newcastle niedawno zostało przejęte przez bardzo bogatych inwestorów z Arabii Saudyjskiej i startuje z nowym projektem, chcąc namieszać w piłce europejskiej śladem Manchesteru City i PSG.

Overmars nie chciał skomentować tych doniesień na łamach De Telegraaf. Jego umowa z Ajaksem obowiązuje do 2024 roku, ale może odejść praktycznie bez problemów, ponieważ zdaniem mediów ma trzymiesięczny okres wypowiedzenia. Na ten moment nie wiadomo czy będzie skłonny zaakceptować nadchodzącą ofertę Newcastle. Nie jest tajemnicą, że Holender myśli o odejściu, by spróbować pracy w zupełnie innym otoczeniu.

Share:

Dodaj komentarz