Czy Noussair Mazraoui mógł sobie wyobrazić lepszy moment na pierwszego gola dla klubu?

Młody Marokańczyk okazał się być ważną postacią dla Ajaks i swoim debiutanckim trafieniem pomógł Joden wywieźć z trudnego terenu cenny punkt.

„Trochę czekałem na mojego pierwszego gola dla Ajaksu. Trochę strzelałam z dystansu w ostatnich meczach, ale trafić dzisiaj…nie mam słów.” – powiedział defensor.

„Jeśli dobrze pamiętam, dostałem piłkę od Hakima Ziyecha i zacząłem akcję z Dusanem Tadiciem. Po prostu poszedłem do przodu i wiedziałem, że piłka mnie znajdzie.” – dodał Mazraoui.

Ajax zaczął mecz w Monachium źle, ale znalazł w sobie pokłady siły, aby się podnieść i postawić wyżej notowanym rywalom.

„Byliśmy pod wrażeniem początku tego spotkania. Szybko dostaliśmy gola na 1:0, ale byliśmy w stanie ponownie odnaleźć pewność siebie. Dostaliśmy ponownej wiary, że możemy coś tutaj ugrać. Nie zaskakuje mnie to, że ich przycisnęliśmy, bo mamy naprawdę bardzo dobrą selekcję.”

„Ostatnie tygodnie mogły być nieco słabsze, dlatego dobrze jest ponownie zaliczyć taki mecz. Myślę, że to fajna obietnica na dalszą część fazy grupowej.”

Share:

Dodaj komentarz