Czy to już koniec przygody Mohamed Ihattarena z Ajaksem? Coraz więcej na to wskazuje.

Na chwilę obecną nikt nie wie, co dzieje się z młodym Holendrem i zdaniem Mike’a Verweija jest to dostateczny sygnał do tego, że przygoda pomocnika z Amsterdamem powoli dobiega końca.

Alfred Schreuder nie tak dawno poinformował, iż klub zakomunikuje coś więcej o sytuacji piłkarza, kiedy faktycznie będzie co komunikować. Brak zgłoszenia Ihattarena do Ligi Mistrzów wydaje się jasnym sygnałem od Ajaksu dotyczącym zawodnika. Zgłoszenie Mohameda do rozgrywek nie kosztowałoby Ajaksu nic, a jego obecność na liście nie odebrałaby miejsca żadnemu piłkarzowi. Wydaje się więc, że działacze Ajaksu dali tym sygnał, że nie wierzą już w byłego gracza PSV.

De Telegraaf przewiduje, iż w zimie Ajax poinformuje Juventus o tym, że nie zdecyduje wykupić piłkarza za skromne 1,5 miliona euro, które zawarte zostało w umowie wypożyczenia.

Ihattaren rozpoczął z Ajaksem przygotowania do sezonu i był w nich wyróżniającą się postacią. Niestety w pewnym momencie gracz zniknął, a media spekulowały o groźbach, które kierowane były w jego kierunku. Ostatecznie nie wiadomo, ile było w tym prawdy, ale na ten moment wydaje się, że piłkarz ma powiązania ze światem przestępczym.

4 Comments

Zostaw komentarz