Inter spogląda na Tagliafico

Media w Argentynie ponownie informują o zainteresowaniu osobą Nicolasa Tagliafico.

Argentyńczyk ponownie łączony jest z Interem Mediolan. Pierwsze plotki o potencjalnym transferze pojawiły się już kilka tygodni temu. Defensora w swoich szeregach chciałby mieć nowy trener Interu – Simone Inzaghi.

Wiceprezydent Interu – Javier Zanetti, miał już kontaktować się z Tagliafico i rozmawiać z nim o transferze. Zawodnik Ajaksu odniósł się do tego bardzo perspektywicznie, bowiem Zanetti to jego rodak, idol i ikona Interu.

De Telegraaf kolejny raz poinformował zaś o tym, iż Ajax chciałby zastąpić Tagliafico graczem AZ Alkmaar – Owenem Wijndalem. Transfer reprezentanta Holandii może być jednak bardzo trudny do realizacji. Tagliafico miałby natomiast kosztować około 12 milionów euro.

Share:

3 Responses to the post:

  • ekselo1989
    at 11:26

    Wiem, że nie ma co się sugerować kwotami w transfermarkt, a dwa ostatnie sezony Nico były dalekie od rewelacji, ale 12 baniek brzmi trochę śmiesznie. Wyceniany jest na 22 miliony, a Wijndal na 17,5. Obaj mają umowy do 2023r. Nie zdziwię się, jak Tagliafico wyfrunie za 12 balonów do Interu, a AZ zaśpiewa sobie minimum 20mln. + procent dla Raioli od podpisu za Wijndala.

    • Lesley
      at 16:15

      Nico leci już 29 rok życia i to jest największy „problem” tutaj. Dodatkowo jak to Ajax, nie chcą robić problemu i pewnie się już rok temu dogadali w tej sprawie. Nie ma co liczyć na więcej niż 15.

      • ekselo1989
        at 16:58

        Pesel faktycznie mu nie pomaga i pewnie miał obiecany transfer przy przedłużaniu ostatniej umowy. Oby tylko nie przystali na pierwszą lepszą ofertę. Inter szuka samych ekonomicznych transferów w tym oknie i pewnie obniży cenę do oporu. Ale jeżeli Nico chce tam grać i jest po słowie z Zanettim, to nikt go na siłę nie zakuje w dyby.

  • Dodaj komentarz