Haller na liście Bayernu

Sebastien Haller znajduje się w kręgu zainteresowań Bayernu Monachium.

Zdaniem Christiana Falka (BILD), mistrzowie Niemiec zwracają szczególną uwagę na kolejnego zawodnika Ajaksu. Wiele wskazuje na to, że w Monachium w następnym sezonie grać będą Gravenberch i Mazraoui, a niewykluczone, że dołączy do nich również Sebastien Haller. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej wymieniany jest jako jeden z poważniejszych kandydatów do zastąpienia Roberta Lewandowskiego.

Przyszłość polskiego napastnika w tym momencie jest dość niepewna. Jego umowa z Bayernem wygasa za rok, a przedłużenie nie jest oczywistością. Z sytuacji może skorzystać FC Barcelona. W obecnej chwili wszystkie opcje są otwarte, również scenariusz zakładający odejście Lewandowskiego. Wówczas Bayern musiałby sprowadzić nowego napastnika, a zdaniem niemieckich mediów Haller może spełniać wszystkie warunki. Media sugerują, że doszło już do pierwszych kontaktów z przedstawicielami piłkarza, a ewentualny transfer mógłby zostać zrealizowany za 40 milionów euro, choć w tej chwili to bardzo wstępne przypuszczenia.

Haller przybył do Ajaksu w styczniu 2021 roku z West Hamu za 22,5 miliona euro. W tym sezonie we wszystkich rozgrywkach zdobył 33 bramki w 39 występach.

Share:

Dodaj komentarz