Gravenberch: Nie odejdę za darmo

Ryan Gravenberch kolejny raz zadeklarował, iż nigdy nie odejdzie z klubu za darmo.

Młody pomocnik najprawdopodobniej opuści latem Amsterdam, bowiem będzie to ostatni moment na to, aby zarobić na nim duże pieniądze. Nie zanosi się bowiem, aby piłkarz miał przedłużyć kontrakt.

„Transfer to kwestia mojego agenta i ojca. Nie wiem, czy odejdę tego lata. To, co wiem na pewno, to, że nie odejdę, jeśli klub miałby na mnie nie zarobić. Gram tutaj od dzieciństwa. Ajax zawsze był dla mnie dobry i zawdzięczam mu wiele. Nie mogę sobie pozwolić na odejście z wolnego transferu. Nie dojdzie do tego.”

„Nie wiem, czy odejdę. Czuję się tutaj dobrze. Z drugiej strony wyjście ze swojej strefy komfortu nie wydaje się być złym krokiem. Inna liga, inny futbol, inne życie, inni ludzie. Mogę to zrobić równie dobrze w wieku 22 lat.” – dodał Ryan.

Na chwilę obecną kwestia transferu nie wydaje się pewna, ale z drugiej strony kłóci się z powyższymi słowami pomocnika. Przedłużenie kontraktu zostało bowiem niemal wykluczone.

„Pytanie, czy transfer przed Mundialem to dobry pomysł. Nigdy tak naprawdę nie wiadomo, kiedy jest się w 100% gotowym. Myślę, że to zależy głównie od nas. Patrzę na swoje umiejętności i jeśli dojdzie do tego w lato, będę musiał czuć się gotowy. Na razie jednak daleka do tego droga.”

Share:

One Response to the post:

  • Dodaj komentarz