Gravenberch: Czekałem na tę bramkę

Ryan Gravenberch musiał długo czekać na swoją kolejną bramkę w Eredivisie. Pomocnik przełamał się w piątkowy wieczór.

Holender nie krył swojego zadowolenia po zwycięstwie nad Cambuur. To właśnie on zadał decydujący cios w doliczonym czasie gry.

„Dominowaliśmy w pierwszej połowie i rywal nie mógł nam zagrozić. Bardzo źle wyszliśmy na drugą połowę i szybko zrobiło się nerwowo przy stanie 1-2. Wiedzieliśmy już, że to nie będzie łatwe zadanie. To jednak nie powinno mieć miejsca i myślę, że ma to związek z brakiem koncentracji. Musimy kontrolować takie mecze. Najważniejsze, że udało się wyrwać zwycięstwo, chociaż niewątpliwie będziemy dyskutować o tym meczu podczas najbliższych treningów” – powiedział Gravenberch, który zdobył bramkę po dłuższej przerwie (ostatnie trafienie 29 sierpnia z Vitesse).

„Pojawiała się już duża krytyka na ten temat. Miałem tego dosyć. Kiedy otrzymałem podanie, nie zastanawiałem się zbyt długo. Przyznam szczerze, że poczułem ulgę, bo też myślałem o tym i czekałem na tę bramkę. Pomocnik Ajaksu musi strzelać gole. Cieszę się bardzo z wygranej i z tego, że w końcu nastąpiło moje małe przełamanie.”

Share:

Dodaj komentarz