Dwóch graczy na wylocie

Jeszcze tej zimy Amsterdam może opuścić dwóch piłkarzy, dla których nie ma miejsca w planach Erika ten Haga.

Media sugerują, iż na wylocie z klubu jest Danilo Pereira. Brazylijczyk nie przekonuje menadżera, który nie widzi dla niego miejsca. Nie bez przyczyny do klubu sprowadzono niedawno Briana Brobbeya. Danilo miałby zostać sprzedany definitywnie.

Zainteresowaniem kilku klubów, w tym Rosenborga i Malmo, cieszy się Victor Jensen. Duńczyk również nie ma szans na grę w pierwszej drużynie i może zostać wypożyczony.

Po raz kolejny powrócił również temat Nico Tagliafico, ale tutaj narracja pozostaje mniej więcej ta sama. Ajax nie ma zamiaru puścić Argentyńczyka w tym oknie transferowym, ale jeśli po defensora zgłosi się bardzo dobry dla niego klub, a oferta będzie zadowalająca, niewykluczone, że Nico opuści Amsterdam. Ta opcja nie wydaje się być jednak prawdopodobna.

Amsterdamu niemal na pewno nie opuści Zakaria Labyad. Wszystko wskazuje na to, że Marokańczyk dokończy w Ajaksie swój kontrakt, a później jako wolny gracz zacznie szukać nowego pracodawcy. Ajax nie ma intencji przedłużenia umowy piłkarza.

Share:

Dodaj komentarz