Brian Brobbey zdeklarował przed kamerami ESPN, iż w Amsterdamie panuje zdrowa rywalizacja o miejsce w składzie i jego obecna sytuacja nie stanowi problemu.

Młody napastnik trafił na ławkę w dwóch ostatnich spotkaniach, a jego miejsce w składzie zajął Mohammed Kudus. Reprezentant Ghany został wybrany MVP obu tych spotkań.

“Kudus to mój kumpel i jestem szczęśliwy z jego powodu. Spisuje się fantastycznie. Nie rozmawiamy o tym wiele, ale trener powiedział już, że mamy szeroką selekcję i będzie rotował.” – powiedział Brian, który również w meczu Ligi Mistrzów otrzymał na boisku zaledwie 2 minuty, z czego był bardzo niezadowolony.

“To zostanie między mną, a trenerem. Jako piłkarz zawsze chcesz grać. Jeśli jednak trener ma inny pomysł, trzeba to respektować. Byłem lekko sfrustrowany po meczu z Rangersami, ale to normalne. Oczywiście, że chcę grać. Nie pozostaje mi jednak nic innego. Kiedy wchodzę na boisku, muszę coś od siebie dać. Wybór należy do trenera.”

W starciu z Heerenveen młody Brobbey otrzymał od Schreudera nieco więcej minut i wprowadził się na boisko z golem.

“Jestem szczęśliwy. Udało mi się zdobyć bramkę i wygraliśmy. Jako napastnik zawsze chcesz strzelać gole, więc czuję się dobrze.”

1 Comment

  • Posted 12 września, 2022 18:17 0Likes
    by 1st_ARS

    Za bardzo uważa się za gwiazdę. Wiadro z zimną wodą wylane na głowę bardzo mu się przyda(ławka rezerwowych) Otrzeźwieje może wyjdzie na ludzi..

Zostaw komentarz