Daley Blind jest ogromnie rozczarowany po dotkliwej porażce z PSV w ligowym hicie. Defensor apeluje jednak o brak paniki.

Joden nie zasłużyli w Eindhoven na żadne punkty i zasłużenie przegrali. Przewaga PSV w tabeli rośnie, ale nie ma jeszcze powodów do dramatyzowania.

„Oni wykończyli pierwsze dwie akcje jakie im się przydarzyły. My sami nie potrafiliśmy stworzyć żadnej okazji. Przestrzenie na boisku robiły się coraz więcej, przez co raz po raz mogli wychodzić z kontrą. Nie pokazaliśmy dzisiaj wystarczająco dużo i możemy winić tylko siebie.”

„Myślę, że w naszej drużynie jest więcej umiejętności czysto piłkarskich, ale oni są szybsi i bardziej fizyczni. Jeszcze raz powiem, że sami stworzyliśmy zbyt mało szans, więc nie możemy nic mówić o wyniku.”

W oczach niektórych, już po sześciu kolejkach kwestia mistrzostwa powoli się rozstrzyga. To mocno niepoważne stwierdzenia i Joden nie z takich opresji wychodzili.

„Kiedy byłem tutaj wcześniej, czasem mieliśmy do PSV trzynaście punktów straty. Oni już się cieszyli, już świętowali, a na sam koniec to my podnosiliśmy paterę. To było dawno temu, ale i teraz nie można już niczego rozstrzygać.”

photo: Anton-Ivanov/Shutterstock.com
Share:

Dodaj komentarz