Bayern kusi Gravenbercha

Coraz bardziej maleją szanse na to, że Ryan Gravenberch zostanie na dłużej w Ajaksie.

Zdaniem De Telegraaf można spodziewać się, że pomocnik nie przedłuży swojej umowy z klubem. Jego obecny kontrakt obowiązuje do połowy 2023 roku, więc najbliższe lato będzie ostatnią okazją, by zrealizować transfer za solidne pieniądze.

Gravenberch reprezentowany przez agenta Mino Raiolę nie doszedł do porozumienia z Ajaksem i niewiele wskazuje na to, że coś się zmieni w tej kwestii. Media sugerują już możliwy kierunek kariery pomocnika – może być to Monachium. Bayern kontaktował się już z agentem piłkarza i w tym momencie wykazuje najbardziej konkretne zainteresowanie transferem. Nie wiadomo jeszcze ile Ajax może uzyskać za pomocnika z rocznym kontraktem. Kilka miesięcy temu Marc Overmars wymieniał kwoty rzędu 25-30 milionów euro. Holender w Amsterdamie już nie pracuje, więc za negocjacje odpowiedzialny będzie nowy dyrektor sportowy, którego poszukiwania już się rozpoczęły.

Share:

2 Responses to the post:

  • mhekwei
    at 20:48

    Dobrze chociaż, że za darmo nie odejdzie. Poza tym nasz „drugi Frenkie” i „nowy Pogba” zrobił swoje, przerósł ligę holenderską, strzelił w LM gola Midtjylland i nareszcie skończy się jego granie z urzędu.

  • Dodaj komentarz