Edson Álvarez nie ma zgody na transfer z Ajaksu do Chelsea.

Meksykanin otrzymał ofertę z angielskiego klubu i chciałby spróbować nowego wyzwania. Nie obchodzi go również fakt, że mamy już wrzesień i klub z Amsterdamu nie jest w stanie sprowadzić jego zastępcy. Pomocnik stara się wymusić swoje odejście i odmówił udziału w treningu. Póki co te działania nie dają mu żadnego efektu.

Álvarez został dziś poinformowany przez przedstawicieli Ajaksu, że jego transfer do Chelsea nie podlega negocjacjom. Oferta w wysokości 50 milionów euro nie zostanie zaakceptowana z dwóch głównych powodów. Okienko w Holandii zostało zamknięte, ponadto zespół Ajaksu został już wystarczająco osłabiony w ostatnich tygodniach.

Meksykanin nie kryje swojego niezadowolenia z takiej decyzji klubu. Sprawa jest skierowana do Rady Nadzorczej, która teoretycznie mogłaby interweniować tak jak w przypadku Antonego. Czy tak się stanie? Szanse na to są raczej małe, ale nie zerowe.

2 Comments

 • Posted 1 września, 2022 17:36 0Likes
  by bartek_niwka

  trzeba mieć tupet 4 dni temu nigdzie nie odchodzi w ostatnim dniu okienka nagle budzi się nasz wirtuoz środka pola że on jednak chce odejść bez możliwości z naszej strony znalezienia zastępstwa bez niczego ale on żąda i chce i jeszcze na trening nie przyjdzie chłopie ochłoń gra w Ajaxie przed mistrzostwami świata lepsza niż ławka w Chelsea

  • Posted 2 września, 2022 08:37 0Likes
   by Przemek

   Bardzo mądra wypowiedź ale co się dziwić jednen nie przychodzi na trening i uzyskuje to co chce, to i drugi próbuje szczęścia.

Zostaw komentarz