Ajax myśli już o letnich transferach

Mimo, że obecny sezon jeszcze się nie zakończył, w Amsterdamie myślą już o tym, jak kadra wyglądać ma w kolejnym sezonie.

Najnowsze doniesienia przekazane przez Mike’a Verweija sugerują, iż Amsterdamczycy zgłosili się już do RB Lipsk w sprawie transferu Briana Brobbeya.

Młody napastnik notuje bardzo dobrą drugą część sezonu w Ajaksie i chce zostać w klubie na dłużej. Sam klub również jest tym zainteresowany i rozmawia z niemieckim klubie na temat możliwości transferu.

Joden poważnie spoglądają również w stronę Quientena Timbera. Pomocnik Utrechtu mógłby w Amsterdamie zastąpić potencjalnie odchodzącego Alvareza. Wychowanek Ajaksu zbiera dobre noty za grę w Utrechcie i klub chciałby, aby wrócił do klubu.

Co chyba jednak najważniejsze, tego lata Ajax ma zamiar poważnie wziąć się za transfer Stevena Bergwijna. Temat ten powraca jak bumerang, ale tym razem Joden mają w lecie ruszyć po skrzydłowego na 100%. Sprawa jest jednak skomplikowana nie tylko ze względu na wymagania Spurs, ale i samego Holendra.

Na koniec dowiadujemy się, iż Bayern Monachium nieznacznie zwiększył swoją ofertę za Ryna Gravenbercha.

Share:

2 Responses to the post:

  • tomek0906
    at 15:22

    Jakoś podejrzanie dobrze i logicznie to wygląda, jeśli do tego udałoby się kupić Wijndala to byłoby super. Warto by było opchnąć teraz Alvareza, potrzebny nam taki typ zawodnika, ale niestety- jego deficyty z piłką są zbyt widoczne

  • Dodaj komentarz