To już żadna tajemnica. Hakim Ziyech chce odejść z Ajaksu i spróbować swoich sił w silniejszej lidze. Marokańczyk w rozmowie z FOX Sports potwierdził, że jest gotowy na nowe wyzwanie.

Pomocnik Joden został zapytany czy to już odpowiedni czas na jego transfer.

„To nie jest szalone stwierdzenie. Tak, uważam, że jestem gotowy na kolejny krok. To nic nowego, mówiłem o tym już wcześniej. Chcę rzucić sobie nowe wyzwanie i dalej się rozwijać. Nadszedł czas, by spojrzeć naprzód. Przyjdzie czas na odpowiednią decyzję, to będzie naturalne” – powiedział Ziyech.

Hiszpania? Anglia? Marokańczyk nie chce jeszcze odpowiadać gdzie chciałby kontynuować swoją karierę.

„Wszystko okaże się w swoim czasie. Nie mam jeszcze żadnych odczuć. Przede mną jeszcze Mistrzostwa Świata. Dopiero później zobaczymy, co się wydarzy. Teraz jestem skupiony wyłącznie na grze w Ajaksie i zbliżającym się Mundialu” – stwierdził pomocnik.

Ziyech odniósł się także do niedzielnego pojedynku z PSV Eindhoven.

„Oni wiedzą jak wygrać mecze, których my nie wygraliśmy. Zawsze mówiłem, że to po prostu szczęście, ale to zdarzało się już zbyt wiele razy. To już nie tylko szczęście. Myślę, że są nieco lepszym zespołem niż my. To moim zdaniem decydujący czynnik. Zwycięstwa w meczach, w których my nie potrafiliśmy wygrać” – zakończył.

Share:

Dodaj komentarz