Nagły zwrot w kwestii transferu Amina Younesa? Włoskie media na czele z Corriere dello Sport informują, że Niemiec zostanie piłkarzem Napoli dopiero od następnego sezonu.

Amin Younes w ostatnich dniach dopełniał formalności i pozytywnie przeszedł testy medyczne. W niedzielę z trybun stadionu San Paolo oglądał spotkanie Napoli – Bologna, które zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3:1. Później miało wydarzyć się coś nieoczekiwanego i z powodu problemów osobistych skrzydłowy wrócił do Niemiec.

De Telegraaf powołując się na źródła zbliżone do Ajaksu potwierdza, że rzeczywiście zaistniały pewne komplikacje w temacie odejścia Younesa. Niewykluczone, że najbliższe miesiące piłkarz jednak spędzi w Amsterdamie. Z całą pewnością sytuacja zostanie wyjaśniona w najbliższym czasie.

Zdaniem włoskiego reportera Gianluci Di Marzio Younes zostanie graczem Napoli od lipca. Wspomina on także o braku pełnego porozumienia między klubami w sprawie warunków płatności. Tego natomiast nie potwierdzają inne media. Corriere dello Sport przekonuje, że transakcja nie dojdzie do skutku wyłącznie z powodu rodzinnych problemów Niemca. Kluby były dogadane.

Agent Amina Younesa potwierdził, że jego podopieczny zostaje w Ajaksie do końca sezonu. Później skrzydłowy na zasadzie wolnego transferu przeniesie się do Neapolu.

Share:

Dodaj komentarz