Justin Kluivert wkrótce zostanie zaprezentowany jako nowy zawodnik AS Romy! Taką informację przekazuje Voetbal International. Wczoraj wieczorem w podobnym tonie negocjacje opisywały najpoważniejsze włoskie media.

Kilka godzin temu czytaliśmy, że do pełnego porozumienia pozostało już tylko omówienie ostatnich szczegółów. Voetbal International twierdzi już jednak, że wszystko zostało dogadane. Kluby osiągnęły porozumienie i Kluivert wkrótce zjawi się w Rzymie, by przejść testy medyczne i podpisać kontrakt.

Kluivert prawdopodobnie podpisze 5-letnią umowę z Romą i otrzyma pensję wartą 1,4 miliona euro za pierwszy sezon, nieco więcej w kolejnych latach. Źródła włoskie informowały wczoraj, że Włosi zapłacą 15 milionów euro oraz pięć milionów w łatwych do zrealizowania bonusach. Amsterdamczycy mają także otrzymać część kwoty kolejnego transferu Holendra. Zdaniem mediów holenderskich Ajax otrzyma co najmniej 18 milionów euro.

Voetbal International przy okazji informuje, że Roma nie rezygnuje ze starań o pozyskanie Hakima Ziyecha. Rozmowy o tym transferze wciąż trwają. Sam zawodnik według innych źródeł jest pozytywnie nastawiony na możliwość gry w Rzymie. Finalizacja zmiany klubu może się jednak nieco przedłużyć ze względu na udział pomocnika w Mistrzostwach Świata.

Share:

Dodaj komentarz