Dziennikarze Voetbal International są przekonani, że Ajax po raz kolejny czeka trudne lato, w trakcie którego Amsterdam opuści wielu zawodników.

Mimo ogromnych nadziei na utrzymanie kadry i zapewnień, że wielkich osłabień nie będzie, prawdopodobnie czeka nas powtórka z rozrywki. Rok temu zapewniano, że Davinson Sanchez nie jest na sprzedaż, a kilka tygodni później Kolumbijczyk ubierał koszulkę Tottenhamu. Tym razem ma być podobnie…niestety.

VI jest przekonane, że Amsterdam na 100% opuści dwóch zawodników. Andre Onana i Hakim Ziyech wydają się być od dawna gotowi na zagraniczną przygodę i trudno byłoby ich zatrzymać. Inną sprawą jest to, że fakt ten jest wiadomy od dawna i już chyba rok temu przygotowywano się na odejście Kameruńczyka. Onanę ma zastąpić Benjamin van Leer.

To jednak nie wszystko, bo coraz więcej mówi się o transferze De Ligta. Młody kapitan Ajaksu jest obserwowany przez pół Europy i scenariusz Sancheza jest więcej niż prawdopodobny. Dużo plotek dotyczy również Justina Kluiverta i Davida Neresa.

Amsterdam w lecie czeka kolejna mniejsza lub większa przebudowa, a zgodnie z zapowiedziami Edwina van der Sara, kadra na nowy sezon ma być gotowa maksymalnie kilka tygodni po zakończeniu tego sezonu. Jeśli te słowa się spełnią, w najbliższym czasie czeka nas wiele wydarzeń.

Share:

Dodaj komentarz