Donny van de Beek jest zadowolony z tego, że stadion finalnie będzie nosił imię Johana Cruyffa. Ponadto, pomocnik poruszył temat Abdelhaka Nouriego.

Wczoraj oficjalnie ogłoszono, że od nowego sezonu, Joden będą występowali nie na Amsterdam ArenA ale na Johan Cruyff ArenA.

„Oczywiście zbliżało się to już od dłuższego czasu, ale dobrze, że wszystko już się wyjaśniło i teraz jest to oficjalne. Nareszcie. Czy będę w przyszłym sezonie grał na Johan Cruyff ArenA? Zakładam, że tak.”

W ubiegły poniedziałek, swoje urodziny obchodził Appie Nouri. Dla selekcji był to wyjątkowy dzień.

„Wszyscy wiedzieli, że Abdelhak ma w poniedziałek urodziny. Widziałem wiele pięknych wiadomości i zdjęć, które z tego powodu spływały i to naprawdę piękne. My też o tym rozmawialiśmy, a ja wybrałem się jeszcze porozmawiać z jego rodziną. W takim dniu oczywiście wszyscy o nim myślą.” – dodał Donny.

„Jesteśmy jednak również zajęci walką o mistrzostwo i zrobimy co w naszej mocy aby to osiągnąć. Będzie jednak trudno, ale musimy patrzeć z meczu na mecz. W niedzielę mamy Heraclesa i potrzebujemy trzech punktów. Zobaczymy co zrobi PSV. Jeśli zakończymy sezon bez mistrzostwa, będzie to przegrany sezon, to oczywiste.”

Share:

Dodaj komentarz