Nazbierało nam się doniesień dotyczących ruchów transferowych w najbliższym okienku transferowym. Jak się można domyślić, rośnie liczba plotek dotycząca naszych graczy.

Transfery z klubu:

W dalszym ciągu tematem numer jeden jest Matthijs de Ligt. Defensorem zdaniem the Mirror interesują się już działacze Manchesteru City. W dalszym ciągu młody gracz jest również obiektem zainteresowań Arsenalu czy Tottenhamu. El Mundo Deportivo uważa natomiast, że największe szanse na podpis gracza ma Bayern Monachium.

Calci Mercato uważa natomiast, że dwa kluby z Mediolanu stoczą w lecie walkę o Davida Neresa. Błyskotliwy Brazylijczyk jest obiektem zaintersowania obu tych klubów, które widzą w nim gracza pierwszego zespołu. Kwota za jaka Neres mógłby opuścić Ajax to koło 30 milionów euro.

To samo źródło donosi, że Juventus chciałby wykraść z Amsterdamu 14-letniego Naci Unuvara. Jeden z najbardziej perspektywicznych graczy w całej akademii Ajaksu rozegrał niesamowity turniej Future Cup, na którym obecni byli przedstawiciele i drużyna Juve. Włosi liczą na to, że uda się przekonać młodego pomocnika do przenosin do Włoch. Z racji zaledwie 14-stu lat, Ajax nie mógłby zrobić z tym wiele.

W związku z cyrkami kontraktowymi jakie wyczynia Justin Kluivert, rośnie liczba plotek z nim związanych. Najwięcej mówi się o przenosinach do Manchesteru United. Jose Mourinho chce podobno podziękować Martialowi, a Kluivert miałby zająć jego miejsce.

Transfery do klubu:

Kolejną nowinkę transferową również podaje The Mirror. Tym razem chodzi jednak o potencjalne wzmocnienie. Ajax ma się przyglądać 18-letniemu graczowi West Ham United. Domingos Quina bo o nim mowa, wzbudza jednak zainteresowanie również ścisłej czołówki ligi na czele z Liverpoolem, Arsenalem i Manchesterem United. Ten fakt sprawia, że ciężko myśleć o powodzeniu takiego transferu.

VI doniosło wcześniej w tym tygodniu, że Ajax jest blisko finalizacji dwóch transferów. Lisandro Magallan i Mathias Jensen mają już wkrótce zawitać do Amsterdamu.

Share:

Dodaj komentarz