Jak informuje rano De Telegraaf, PSG zarzuciło sieci na kolejnych zawodników Ajaksu Amsterdam.

Po tym jak fiaskiem zakończyły się rozmowy w sprawie transferu Frenkiego de Jonga, Paryżanie nie rezygnują z Amsterdamu jako miejsca, w którym można znaleźć potencjalne wzmocnienia na kolejny sezon.

Paris Saint Germain oficjalnie pyta o możliwość transferu kapitana Ajaksu – Matthijsa de Ligta oraz Donnego van de Beeka.

Francuzi są bardzo zdeterminowani i nie chcą, aby i ta sprawa zakończyła się ich porażką. W grę mogą wchodzić naprawdę duże pieniądze.

De Ligt po sezonie prawdopodobnie opuści Ajax i wybierze jeden z czołowych europejskich zespołów. O kapitana pytają poważnie Juventus, Bayern, Manchester City czy Barcelona.

Jeśłi chodzi o Van de Beeka, jego przyszłość nie jest tak pewna. Młody pomocnik już jakiś czas temu deklarował jednak, że chętnie z Ajaksu odejdzie, jeśli nie będzie w stanie spełniać swoich ambicji. Od momentu powrotu do składu, sytuacja się uspokoiła. Jeśli na stole pojawią się jednak duże pieniądze dla klubu i samego gracza, być może ponownie będzie można myśleć o odejściu piłkarza.

Share:

Dodaj komentarz