Ten Hag: Zostawcie tego chłopaka w spokoju

Erik ten Hag był bardzo zadowolony po wygranej z Young Boys Berno.

Po wygranej 3:0 Joden jedną nogą zameldowali się w ćwierćfinale Ligi Europy.

„To był bardzo dobry mecz, w którym całkowicie dominowaliśmy. W pierwszej połowie nie potrafiliśmy zamienić tego w gole, ale koniec końców ich złamaliśmy. Graliśmy bardzo dobrą piłkę pozycyjną. Powiedzieliśmy sobie już na początku, że musimy mieć piłkę i mieliśmy ją.”

„Bardzo ich zmęczyliśmy i nie mogli już dłużej wytrzymać. Widać to było w ich polityce zmian, ale i na boisku. W starciu z drużynami grającymi z kontry ważne jest utrzymanie przy piłce. W pierwszej połowie rywale kilka razy wyszli do kontry i gdyby podjęli dobre decyzje, mogłoby być różnie. Musimy na to uważać.” – dodał Ten Hag, który nie chce jeszcze ustawiać swojej drużyny w 1/4 finału.

„Zawsze trzeba być ostrożnym, ale to naprawdę dobry wynik. Zero z tyłu jest bardzo ważne w takim pierwszym meczu. Jeśli strzelasz trzy gole, wszystko jest jasne.”

Ten Hag nie mógł nie zostać zapytany o sytuację Briana Brobbeya, który bardzo dobrze pokazał się strzelając ostatniego gola.

„Jeśli będą jakieś informacje, przedstawimy je. Zostawcie tego chłopaka w spokoju. On musi skupić się na grze, rozwoju i strzelaniu bramek. Wciąż ma wiele do poprawy.”

 

Share:

Dodaj komentarz