Erik ten Hag jeszcze raz odniósł się do wczorajszego zwycięstwa z FC Emmen.

Piłkarze Joden mimo mocno sparingowego tempa, pewnie pokonali drużynę beniaminka i w dobrych nastrojach czekają na mecz Ligi Mistrzów.

„Pięć strzelonych goli, zadowolona publika, jest dobrze. Najważniejsze jednak jest to, że widać progres i to, że idziemy do przodu. W zeszłym tygodniu również zagraliśmy dobrze, ale nie wykorzystaliśmy szans, które mieliśmy. Na szczęście dzisiaj nie musieliśmy też sięgać w głębokie pokłady sił, bo we wtorek czeka nas wielki mecz.”

„Wciąż są miejsca do poprawy, ale koniec końców musimy być zadowoleni. Chociażby z ilości momentów, w których nakładaliśmy pressing. Takie mecze nie są łatwe, bo masz tą świadomość, że musisz wygrać.” – dodał Ten Hag.

Menadżer odniósł się również do zmiany Hakima Ziyecha. Marokańczyk schodząc z boiska nie wyglądał na zadowolonego, ale już na ławce ponownie uśmiech zagościł na jego twarzy.

„On chce grać każdą minutę i chce się pokazać. Chce zdobywać gole, dawać asysty. We wtorek będziemy go jednak bardzo potrzebować, z resztą jak wszystkich innych.”

Share:

Dodaj komentarz