Erik ten Hag był zadowolony po dzisiejszym meczu z De Graafschap, w którym Joden zdemolowali swoich rywali.

Amsterdamczycy zaaplikowali rywalom osiem goli, sami nie tracąc żadnego. Wynik mógł być nawet wyższy, ale Amsterdamczycy bardzo się nie przemęczali.

„Tworzyliśmy wiele sytuacji i widziałem wspaniałe ataki oraz indywidualne popisy. Wspaniały był Dalej Blind, ale mieliśmy większą ilość graczy, którzy zagrali bardzo dobrze. Bronicy wszyscy i wszyscy atakujemy poprzez bardzo różnorodne próby. Ciężko pracujemy nad tym, aby doprowadzić nasz styl gry do perfekcji.” – powiedział Erik.

„Mogliśmy wygrać jeszcze wyżej, co tylko znaczy, że jesteśmy zaskakujący i nieprzewidywalni. Wiemy jak trudno gra się przeciwko takim drużynom, które są ustawione bardzo kompaktowo. Bardzo cieszył mnie szczególnie pierwszy gol.” – dodał Ten Hag, który otrzymał również pytanie na temat możliwego odejścia Matthijsa de Ligta i Frenkiego de Jonga.

„Mam nadzieję, że oni zostaną w Ajaksie. Widzimy wszyscy, że oni cały czas się rozwijają i mają ogromny talent. Wiemy jednak również, że jest zainteresowanie z absolutnej czołówki europejskiej.”

Share:

Dodaj komentarz