Erik ten Hag ma nadzieję, że już jutro jego drużyna ponownie rozegra dobre spotkanie i przy pomocy kibiców sięgnie po trzy punkty.

Ajax musi jutro pokonać FC Emmen, bo po prostu taki ma obowiązek. Będzie to trzeba jednak zrobić szybko, mając już w głowie wtorkowe spotkanie Ligi Mistrzów.

„Następne wyzwanie przyjdzie do nas bardzo szybko i będziemy musieli się przestawić.”

„W środę zagraliśmy świetne spotkanie w doskonałej atmosferze, które było cudownym doświadczeniem dla zawodników i kibiców. Tak powinno to wyglądać. W sobotę może być podobnie i mamy nadzieję na podobną atmosferę. To inne rozgrywki, ale też tego potrzebujemy. Ważne jest wsparcie kibiców. Sami musimy jednak podjąć to wyzwanie.”

Menadżer mimo dobrej gry swoich podopiecznych wierzy, a właściwie jest przekonany, że wciąż stać ich na więcej.

„Coraz bardziej stajemy się drużyną i możemy osiągnąć wiele. Widzieliśmy to już w środę i chcemy powtarzac to regularnie. Widać już rosnący automatyzm. Drużyna rozumie się coraz lepiej i lepiej wykorzystuje swoje zalety.”

Na koniec Ten Hag odniósł się do najbliższego rywala i tradycyjnie już mocno go pochwalił.

„Oni grają bardzo dobrze, co wynika z ich organizacji. Chcą też grać w piłkę. W zeszłym roku awansowali, po tym jak pracowali na to od kilku lat. Emmen nigdy nie grało w Eredivisie, a Dick Lukkien osiągnął ten sukces. To warte pochwały.”

Share:

Dodaj komentarz