Trwa telenowela z osobą Amina Younesa. Ilość plotek w sprawie Niemca cały czas rośnie, ale są również niepokojące fakty.

Zdaniem Tuttomercatoweb, Marc Overmars nie zamierza sprzedawać skrzydłowego i zaoferował mu nowy kontrakt, który miałby zatrzymać Younesa w Amsterdamie na dwa kolejne lata.

Czy taki scenariusz jest możliwy? Bardzo wątpliwe. Niepokojące doniesienia z Portugalii przynoszą dziennikarze AD. Ich zdaniem, w Niemcu widać coraz to bardziej narastającą frustrację.

W trakcie wielu gierek jakie Joden rozgrywają na obozie, Younes przewraca się na murawę, łapie piłkę w ręce czy wykopuje piłkę w geście frustracji.

Z twarzy Niemca dawno zniknął uśmiech, który towarzyszył mu przez długi okres czasu. Piłkarz ma żal do klubu, że w lecie nie pozwolono mu odejść. Zawodnik ma też nadzieję na transfer w lecie, podczas gdy Ajax cały czas posiada klauzulę przedłużenia umowy.

Mimo tego wszystkiego, Younes znalazł się w pierwszej 11 w dzisiejszej gierce Ajaksu. Amin zastąpił Kluiverta, który trenował indywidualnie z innymi młodszymi zawodnikami.

Share:

Dodaj komentarz