Tagliafico odrzucił Leverkusen

Jak poinformował Mike Verweij z De Telegraaf, Nicolás Tagliafico nie chce opuszczać Ajaksu za wszelką cenę. Z tego powodu w ostatnim czasie odrzucił ofertę Bayeru Leverkusen.

Obrońca jasno wyraził swoją chęć odejścia, ale wciąż czeka na ofertę z odpowiedniego klubu. Jeśli taka nie nadejdzie, po prostu zostanie w Amsterdamie na kolejny sezon.

Dziennikarz De Telegraaf, Mike Verweij zdradził, że niedawno Argentyńczyk otrzymał ofertę z Bayeru Leverkusen, ale zdecydował, że nie będzie to krok do przodu. W tym przypadku Ajax znajduje się na lepszej pozycji choćby z racji gry w Lidze Mistrzów. Bayer natomiast występować będzie w Lidze Europy, w związku z czym wspomniana oferta nie była atrakcyjna.

Ajax wciąż jest otwarty na sprzedaż Tagliafico, ale w ciągu dwóch najbliższych tygodni nadejdzie moment, gdy klub stwierdzi, że jest już za późno i zablokuje wszystkie ruchy transferowe. Szanse na pozostanie reprezentanta Argentyny są całkiem spore po tym jak “odpadły” takie opcje jak Chelsea i Leicester.

Share:

Dodaj komentarz