Tagliafico na oku Leeds United

Nico Tagliafico znalazł się w kręgu zainteresowań Leeds United – informuje De Telegraaf.

W trakcie piątkowego programu Veronica Inside dziennikarze przeszli na temat arbitra meczu Roma – Ajax, co natomiast było okazją do tego, by wspomnieć o możliwym transferze Tagliafico.

Valentijn Driessen z De Telegraaf stwierdził, że obrońca Ajaksu wkrótce może częściej spotykać angielskiego sędziego, Anthony’ego Taylora.

„Tak, to prawda, oni mogą się jeszcze spotkać w najbliższej przyszłości. Leeds United jest poważnie zainteresowane i taki transfer może dojść do skutku” – powiedział Holender.

W tym momencie nie znamy żadnych dodatkowych szczegółów, jednak odejście Tagliafico z Ajaksu nie powinno nikogo zaskoczyć. Argentyńczyk już rok temu wspominał, że jest gotowy na kolejny krok w swojej karierze, ale ostatecznie zdecydował się zostać w Amsterdamie, między innymi przez brak konkretnych ofert. Ewentualna propozycja z występującego w Premier League Leeds United może być kusząca.

Rok temu Ajax oczekiwał za lewego defensora nieco ponad 20 milionów euro. Reprezentant Argentyny ma umowę do połowy 2023 roku.

Share:

Dodaj komentarz