Nicolas Tagliafico nie może już doczekać się swojego debiutu, który prawdopodobnie wypadnie już jutro w wyjątkowym meczu.

Już jutro o godzinie 14:30, Ajax zmierzy się w Klasyku z Feyenoordem i zainauguruje drugą część sezonu. Bezpośrednim rywalem Argentyńczyka będzie na lewej stronie jeden z liderów rywala – Steven Berghuis.

„Berghuis? Co to takiego?” – zaczął przypadkowo czy też nie nowy nabytek Joden.

„Przepraszam, czytałem o tym, ale nie wiedziałem jak się to wymawia. Tak widziałem, że gra na mojej stronie. To zwinny gracz, który lubi schodzić do środka.” – dodał Nico.

Lewy obrońca spodziewa się trudnego spotkania, ale wierzy w zwycięstwo i chce mieć udany debiut, który zapamięta na lata.

„To silny przeciwnik, a Klasyk to wyjątkowo trudne spotkanie. Debiut w takim meczu i na własnym stadionie to jednak piękna rzecz i trzeba się nią cieszyć. To musi zostać ze mną przez całe życie.”

Obecnie wszystko wskazuje na to, że Nico zagra jutro od pierwszej minuty, bo w ciepłych słowach wypowiada się o nim Erik ten Hag.

„Jedną z moich najlepszych cech jest pasja. Motywuje moich kolegów i zawsze staram się walczyć na boisku. Komunikacja wciąż jest nieco utrudniona, bo mówię w innym języku, ale coraz lepiej poznaję moich kolegów i każdy pomaga mi jak może.”

Share:

Dodaj komentarz