Dusan Tadić jest bardzo zadowolony z początków przygody z Ajaksem.

Serb okazał się wczoraj ważną postacią w wygranym meczu ze Sturmem Graz. Joden zapewnili sobie awans do dalszej fazy Ligi Mistrzów.

„Strzelić gola dla Ajaksu to świetne uczucie, ale to nie jest najważniejsze. Nie ma znaczenia kto strzela gole lub kto asystuje. Najważniejsze jest to, że Ajax wygrywa.”

„Chcę podziękować wszystkim fanom, którzy przyjechali z nami do Austrii. To dało nam dodatkową energię. Mam nadzieję, że będziemy mogli się za to odwdzięczyć.”

Doświadczony zawodnik odniósł się też po raz kolejny do osoby Hakima Ziyecha, wyrażając nadzieję na to, że ten pozostanie w klubie.

„Ziyech to dobry zawodnik i fajny facet. Wszyscy chcą, aby tutaj został. W futbolu nigdy jednak nic nie wiadomo. Jednego dnia grasz tutaj, a drugiego gdzie indziej.”

„Najważniejsze jest jednak dla niego, aby był szczęśliwy i czerpał radość z gry w piłkę. On ma już dość doświadczenia i wie co jest dla niego najlepsze.”

Tadić jest jednak zadowolony ze współpracy z całą drużyną, ale oczywiście dalej widzi miejsca do poprawy.

„Możemy być jeszcze lepsi. Musimy lepiej bronić jako drużyna. W standardowych sytuacjach trzeba bronić lepiej, bo wiele drużyn chce nas zaskoczyć. Musimy być na to gotowi, bo tylko wtedy będziemy mogli walczyć o tytuł i grać w Lidze Mistrzów.”

Share:

Dodaj komentarz