Dusan Tadić zaliczył wczoraj swój debiut w Ajaksie i chociaż nie przyczynił się wyjątkowo do odniesienia zwycięstwa, od razu widać było jak wielkim wzmocnieniem okaże się w tym sezonie.

Serb od momentu wejścia na boisko pokazywał niesamowitą inteligencję i chęć do gry. Pomocnik szybko znalazł też wspólny język z Hakimem Ziyechem.

„To dobry piłkarz, od razu złapaliśmy połączenie. To był pierwszy raz kiedy graliśmy razem, ale dobrzy piłkarze mówią językiem futbolu. Nie ma znaczenia, że nigdy wcześniej nie grali razem. Ważny jest język futbolu. Mam nadzieję, że on tutaj zostanie. Potrzebujemy dobrych zawodników.”

Doświadczony gracz pochwalił również innych graczy Ajaksu oraz kibiców, którzy stworzyli wczoraj doskonałą atmosferę na Johan Cruyff ArenA.

„Oni potrzebują tylko doświadczenia. Potrzebują tylko widzieć kiedy co należy zrobić. Chodzi o podejmowanie dobrych decyzji i bycie agresywnym bez piłki. Mając to mamy przed sobą świetlaną przyszłość.”

„Dziękuję wszystkich kibicom. Chcę zwrócić to co już otrzymałem od nich. Liczę na to za każdym razem, bo to daje nam dodatkową energię i tylko razem możemy osiągać cele.”

Share:

Dodaj komentarz