Tadić: To mój wymarzony klub

Dusan Tadić nie zamierza rozpaczać po nieudanym transferze do Milanu.

W ostatnich dniach media zalały plotki, jakoby AC Milan chciał ściągnąć piłkarza do siebie. Marc Overmars kategorycznie odmówił jednak wszelkich rozmów na temat sprzedaży Serba.

„Ajax to mój klub i zawsze był tym wymarzonym. Gram dla Ajaksu i mam z tego zbyt wiele frajdy, aby opuszczać tą drużynę. To dalej jeden z najpiękniejszych klubów świata.”

„Milan zgłosił się do mojego agenta i złożył ofertę. Podobało mi się to, bo była to oznaka szacunku. W Ajaksie nikt do mnie nie dzwonił. Marc i Erik rozmawiali ze mną w klubie i jasno wskazali, że nie chcą mnie tracić i pokładają we mnie duże nadzieje. To dla mnie dodatkowa motywacja do dania czego wyjątkowego wzamian tym ludziom, którzy we mnie tak wierzą.”

Kibice Ajaksu nie muszą obawiać się tego, że po nieudanym transferze kapitan nie znajdzie motywacji do gry w Amsterdamie.

„Nie, nie, nie. Jak mógłbym być rozczarowany grając dla mojego wymarzonego klubu? Jestem dumny ubierając tą koszulkę. Mam nadzieję, że młodzi piłkarze również uświadomią sobie, jak duży i piękny jest Ajax. Nie bez przyczyny marzyłem o tym od dziecka.”

Share:

Dodaj komentarz