Tadić: Niebezpieczny wynik

Dusan Tadić nie był w 100% zadowolony z tego, jak zakończył się wtorkowy mecz Ligi Mistrzów z Atalantą.

Ajax prowadził w Bergamo już dwoma golami, ale po przerwie szybko stracił prowadzenie i do samego końca remis wisiał na włosku.

„Oczywiście, że jesteśmy rozczarowani, bo prowadziliśmy do przerwy dwoma golami. Muszę jeszcze zobaczyć bramki, aby widzieć, co dokładnie się stało. Wiem jednak, że czasam kiedy tracimy piłkę, musimy szybciej wracać do obrony, aby pomóc naszym obrońcom. Muszę się temu przyjrzeć. Oczywiście jednak chcieliśmy tutaj trzech punktów.” – powiedział kapitan.

„Zawsze łatwiej grałoby się przy wyniku 0:3. Chcieliśmy strzelić gola i grać swoje, ale zbyt szybko straciliśmy bramkę. Oni poczuli, że mogą strzelić jeszcze więcej. Mówi się, że prowadzenie 0:2 to niebezpieczny wynik.”

Serb pochwalił jednak drużynę Atalanty i mimo tego, że Ajax chciał więcej, jeden punkt trzeba szanować.

„To bardzo dobry przeciwnik. Grali bark w bark z wysokim pressingiem. Myślę, że spisaliśmy się dobrze, ale musimy patrzeć szerzej. Stać nas na coś lepszego. Nie jesteśmy zadowoleni i chcemy więcej. Taka jest mentalność Ajaksu.”

„W dwóch pierwszych meczach zrobiliśmy więcej niż wskazuje na to tabela. Musimy iść dalej. Do rozegrania wciąż zostało wiele spotkań i mamy wszystko w naszych rękach.” – zakończył Dusan.

Share:

Dodaj komentarz