Dusan Tadic nie może się już doczekać kiedy pierwszy raz wybiegnie w biało-czerwonej koszulce Ajaksu.

Najbliższa okazja może mieć miejsce już w środę, kiedy Joden zmierzą się w Lidze Mistrzów ze Sturmem Graz. Występ Serba jest jednak mało prawdopodobny.

„Normalnie zawsze jestem w dobrej kondycji fizycznej, ale trenowałem na razie tylko raz po trzech tygodniach. Naprawdę potrzebowałem tego odpoczynku po całym sezonie bez przerwy zimowej i Mistrzostwach Świata.”

„Jestem gotów w 50%, ale jeśli trener mnie potrzebuje jestem gotów. Jeśli w tak ważnym meczu będę potrzebny drużynie, można na mnie liczyć. Ważne jest, aby pomóc drużynie kiedy jest taka potrzeba.” – dodał Dusan.

Jeśli decyzja o występie leżałaby tylko w kwestii Serba, ten na pewno pojawiłby się na boisku.

„Zawsze chcę grać. Jak można nie chcieć? To Ajax, jeden z największych klubów świata mający świetnych kibiców, którym trzeba dać wiele radości i zadowolenia.”

Doświadczony pomocnik ma w Amsterdamie wiele zadań, z których doskonale zdaje sobie sprawę. Początkowo plotki o jego transferze wzbudzały wśród fanów sporo cynizmu, co jednocześnie świadczy o tym jak ważną postacią ma on być w Amsterdamie.

„Grałem tylko w Lidze Europy. Gra w Lidze Mistrzów jest więc celem, podobnie jak mistrzostwo kraju. Chcę też pomóc młodym graczom stać się lepszymi zawodnikami. To moje cele.”

Share:

Dodaj komentarz