Dusan Tadić w końcu poprowadził zespół Ajaksu do ligowego zwycięstwa. Serb zdobył dwie bardzo ważne bramki w starciu przeciwko SC Heerenveen.

Kapitan Ajaksu w pomeczowych wywiadach nie mógł skupić się jedynie na ważnych trafieniach, ponieważ kibice i media oczekiwali wyjaśnień dotyczących sytuacji z końcówki pierwszej połowy. Wymiana zdań między nim a Destem omal nie zakończyła się rękoczynami.

„Nie uważam, że to coś złego. Powiedziałem mu, że nie miałem żadnej opcji do podania. To dobry chłopak i znakomity piłkarz, ale ja mam nieco więcej doświadczenia i po prostu chcę mu pomóc. Gdybym stracił piłkę w tamtej sytuacji, moglibyśmy stracić też gola na 1-0. Dlatego byłem zdenerwowany. Myślę jednak, że takie rzeczy są normalne w futbolu. Emocje są ważne i zawsze musisz być w stanie je wyrazić. Po wszystkim rozmawialiśmy normalnie” – powiedział Tadić w rozmowie z FOX Sports.

„To dla nas bardzo ważne zwycięstwo. Zdobyte bramki nie są dla mnie tak ważne, martwię się jedynie o wyniki Ajaksu. Myślę, że nasza gra była lepsza niż wcześniej. Można powiedzieć, że to przełamanie i musimy przenieść to na kolejne pojedynki. Zdobyliśmy trzy bramki, mogliśmy więcej, z pewnością pod tym względem widoczna jest poprawa” – dodał Serb.

Share:

Dodaj komentarz