Siedmiu może odejść

Zdaniem De Telegraaf Ajax jest otwarty na sprzedaż siedmiu piłkarzy w nadchodzącym oknie transferowym.

Zdaniem rzetelnego zazwyczaj Telegraaf, Amsterdamczycy pragną pożegnać się w lecie z Andre Onaną, co nie jest dla nikogo zaskoczeniem.

„Na liście” transferowej są również Nicolas Tagliafico i David Neres, co również nie jest wielką niespodzianką. Argentyńczyk już od dłuższego czasu mówi o możliwości odejścia, a zważywszy na jego wiek, jest to już niemal ostatni moment. Neres gra w Ajaksie już od ponad 4 lat i obecnie rywalizuje ze swoim rodakiem Antonym, który ma w Amsterdamie bardziej świetlaną przyszłość. Transfer Neresa nie tylko zapewni Ajaksowi zastrzyk gotówki na inne transfery, ale również da Antonemu więcej możliwości do gry i rozwoju.

Na liście Telegraaf są również Lassina Traore, Zakaria Labyad oraz Kjell Scherpen, który już na dniach może zostać piłkarzem Brighton.

Jedynym zaskoczeniem na wspomnianej liście może być Noussair Mazraoui. Marokańczyk to pewny punkt Ajaksu, kiedy jest zdrowy, ale doskonały rozwój i dyspozycja Deyvne Renscha sprawiają, że Ajax widzi w Mazraouim możliwość zarobku i otworzenia drzwi do jeszcze większego rozwoju właśnie dla Renscha.

Share:

Dodaj komentarz