Schuurs: Chcemy strzelać jak najwięcej

Perr Schuurs był bardzo zadowolony z kolejnej wysokiej wygranej Ajaksu w Eredivisie.

Amsterdamczycy łatwo rozprawili się z drużyną FC Emmen, aplikując kolejnemu rywalowi 5 bramek. Po 10 rozegranych mecach Joden mają na koncie 42 gole.

„Zaczęliśmy ten mecz dobrze, na wysokim tempie i zdobyliśmy dość szybko gola. Łatwo można było zauważyć, że od tego momentu grało nam się łatwie. Jako drużyna wiem, jak ważna jest różnica bramek i robimy dobrą pracę w tym zakresie. Chcemy pokazywać innym, że nie stajemy w miejscu prowadząc 3:0 i staramy się strzelać jak najwięcej.”

Defensor odniósł się również do plotek, które już teraz łączą go z transferem do innego klubu.

„Jeśli grasz w Ajaksie, wiesz, że coś takiego się pojawi. Chcę grać tu jednak kilka kolejnych lat i skupiam się tylko na wygrywaniu kolejnych trofeów z tym klubem.”

„Jestem świadom mojego rozwoju: pierwszy rok w Jong Ajax, potem powolne wchodzenie do składu i teraz mam nadzieję pełny sezon. Miałem nadzieję na taki scenariusz i mam nadzieję, że będę mógł kontynuować swój rozwój. Wolałbym grać w Ajaksie kilka kolejnych lat.”

Share:

One Response to the post:

  • Dookie

    Po przerwie reprezentacyjnej forma Schuursa zmieniła się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Od początku sezonu irytowała mnie jego gra, dziecinne błędy i niepewność w operowaniu piłką ale ostatnie 2 mecze bardzo solidne. Z Emmen nie tylko bardzo dobrze wywiązywał się ze swoich zadań z tyłu ale też dobrze pokazywał się w rozegraniu, a nawet ofensywnych akcjach. Życzę chłopakowi jak najlepiej jednak nie należy popadać w skrajny optymizm, zobaczymy jak poradzi sobie z poważnymi przeciwnikami w najbliższym czasie. W dalszym ciągu uważam, że zimą potrzebne są wzmocnienia na środek obrony, zdrowa konkurencja na pewno nikomu nie zaszkodzi.

  • Dodaj komentarz