Schöne wraca do Amsterdamu

Lasse Schöne przynajmniej na razie wraca do Ajaksu Amsterdam.

Doświadczony pomocnik z Danii rozwiązał już oficjalnie swój kontrakt we Włoszech. Nieudana przygoda z Genoą dobiegła końca i legenda Ajaksu jest obecnie wolnym graczem.

Przynajmniej na ten moment Schöne wraca do Ajaksu. Klub zezwolił mu na wzięcie udziału w treningach pierwszej drużyny, co ma utrzymać pomocnika w dobrej formie fizycznej.

Lasse nie ukrywa tego, że chciałby wrócić do Amsterdamu na stałe, ale na ten moment wydaje się, że działacze Joden nie są zainteresowani usługami byłego piłkarza.

Share:

6 Responses to the post:

 • Phenom
  at 11:41

  Brałbym bo… dlaczego nie ?
  Piłkarz zżyty z miastem, z klubem. Wiemy co potrafi a i on sam na pewno jest świadom co może a czego nie może dać…
  Do rotacji idealny. Gorszy od Labyada czy Alvareza nie będzie.

 • alb
  at 12:00

  Wszystko zależy teraz od niego. Musi się wykazać na treningach, nie powinien blokować miejsca młodym tylko za same zasługi.

  Oczywiscie chciałbym aby dostał jakiś „kontrakt minimum dla weterana” czy coś. Tak czy inaczej, witaj spowrotem na pokladzie Lasse.

 • Lesley
  at 12:35

  Oczywiście młodym miejsca blokować nie może. Tutaj się wyjątkowo zgadzam, chociaż ogólnie podchodzę mocno sceptycznie do tego gadania, że młodzież zabijana jest transferami. Potrzebujemy ich i doświadczenia.

  Natomiast trzeba mieć świadomość, że przed nami szalone miesiące grania, a mistrzostwo jest więc obowiązkiem. Już widzę jak Erik w tych meczach będzie dawał grać Taylorowi czy innym młodym. Tak więc nie ma co przesadzać z tym blokowaniem.4

  No i naturalnie słuszne porównanie wyżej, że jeśli mam do wyboru Alvareza i Lasse to po stokroć wybieram Duńczyka. Z tym, że Edson to trzymany jest już chyba tylko jako rezerwa w obronie – więc porównanie do Lasse nietrafione ostatecznie. Do Labyada w sumie też.

 • Dodaj komentarz