Nie tylko Justin Kluivert znalazł się na celowniku Romy. Zdaniem Voetbal International klub z Rzymu chce mieć u siebie również Hakima Ziyecha. Podobne wiadomości przekazywali kilka dni temu dziennikarze Sky Sport.

Marokańczyk związany jest z Ajaksem umową do połowy 2021 roku, jednak wyraził chęć odejścia i spróbowania swoich sił w silniejszej lidze. Zdaniem mediów Ziyech jako jedyny otrzymał zielone światło na transfer, choć warunkiem jest oferta zadowalająca Ajax.

Reporterzy we Włoszech i Holandii zgodnie już nie mają wątpliwości i informują, że Roma wykazuje konkretne zainteresowanie dwoma graczami z Amsterdamu. Blisko Rzymu jest już Justin Kluivert, choć kluby wciąż nie osiągnęły porozumienia. Jeśli chodzi o temat Ziyecha, prawdopodobnie nie rozpoczęto nawet rozmów.

Marokańczyk aktualnie w pełni skupiony jest na zbliżających się Mistrzostwach Świata. Na tym turnieju w fazie grupowej zmierzy się z Portugalią, Hiszpanią i Iranem. Wiele wskazuje na to, że o swojej przyszłości pomocnik zdecyduje dopiero po zakończeniu zmagań na Mundialu.

Spekuluje się, że Roma za dwóch piłkarzy Ajaksu chce zapłacić maksymalnie 50 milionów euro. Czy to przekona Overmarsa? Przekonamy się wkrótce.

Share:

Dodaj komentarz