Rensch: Wieczór nie mógłby być lepszy

Deyvne Rensch był bez wątpienia jednym z najlepszych graczy Ajaksu w meczu z ADO Den Haag.

Młody defensor otworzył wynik spotkania, a następnie dołożył jeszcze dwie asysty, bardzo przyczyniając się do okazałej wygranej 5:0.

„Z golem i dwoma asystami mój wieczór nie mógłby być lepszy. ADO Den Haag od pierwszej minuty się złamało i widziałem wiele miejsca między liniami. Czepałem z tego korzyści razem z Davidem. Czuję się dobrze, ale chcę więcej. Ten gol był ulgą dla mnie, ale i dla drużyny. Szukałem tej bramki od pewnego czasu, ale zawsze coś było nie tak.”

Rensch od pewnego czasu stał się ważniejszą postacią Ajaksu, a po kontuzji Mazraouiego skorzystał z miejsca, które zrobiło się w drużynie.

„Wolę grać na środku, ale jeśli mogę zaliczać minuty jako prawy obrońca, jestem bardzo szczęśliwy. Myślę, że jednak jeszcze okaże się, jaka pozycja będzie moją stałą. Teraz ma to jednak nieco związek z kontuzją Nousa.”

„Wciąż muszę wiele poprawić, szczególnie aspekt fizyczny. Tutaj też wszystko dzieje się szybciej. W juniorach masz sekundy na to, aby pomyśleć, a tutaj trzeba działać. Muszę się przestawić, ale ciężko na to pracuję. Miałem już kilka rozmów o tym, gdzie muszę się poprawić. Teraz pozostaje pracować i robić kolejne kroki do przodu.”

Share:

Dodaj komentarz