Negocjacje między Justinem Kluivertem, a Ajaksem w dalszym ciągu trwają i młody zawodnik nie przedłużył kontraktu.

Częściowa wina za taki stan rzeczy spada na jego agenta, znanego na całym świecie Mino Raiolę. Agent zaprzecza jednak jakoby ingerował w te negocjacje.

„Rozmowy przebiegają dobrze i nic złego się nie dzieje. Mam jednak obowiązek zająć się tym bardzo ostrożnie.”

Raiola uważa również za niesprawiedliwe, że na Kluiverta spada obecnie duża krytyka. Wiele osób zarzuca młodemu graczowi, że dalej nie przedłużył kontraktu, który wygasa w 2019 roku.

„Ci ludzie powinni skupić swoje strzały na mnie. Justin to chłopak Ajaksu z wielkim sercem do tego klubu i woli tutaj zostać.”

„Nawiasem mówiąc, wszystkie historie o tym, że moim gracze nie podpisują kontraktów z Ajaksem są nonsensem. Którego młodego chłopaka zabrałem ze sobą? Ousaim Bouy? Miał 18 lat i nie chciał przedłużać umowy.”

Zdaniem Włocha, długie negocjacje nie są niczym dziwnym i ludzie nie powinni być tym zaskoczeni.

„W Ajaksie Justin gra na małym kontrakcie. Zainteresowanie nim jest duże i to największych klubów świata. Trzeba traktować to poważnie, bo mamy do czynienia z jednym z największych talentów na świecie.”

„Kilka ofert Ajaksu zostało już złożonych w tym jedna do lata 2021 roku. Nie mam jednak dalszych informacji na temat treści negocjacji.”

Share:

Dodaj komentarz