Promes działa za plecami Ajaksu?

Zdaniem De Telegraaf, Quincy Promes działa obecnie za plecami Ajaksu.

Klub z Amsterdamu nie rozmawiał jeszcze ze Spartakiem Moskwa w sprawie transferu piłkarza, ale w piątek Promes kontaktował się z rosyjskim klubem.

Oznacza to, że Promes działa obecnie za plecami Ajaksu i mimo tego, że nie otrzymał zgody na rozmowy postanowił to zignorować. Jeśli piłkarz będzie chciał odejść z Amsterdamu nikt nie będzie robił mu z tego powodu problemów. To jednak Ajax będzie determinował kwotę transferu, a nie Promes. Jeśli Spartak nie zapłaci tyle ile trzeba, Quincy nigdzie nie odejdzie.

Zdaniem Telegraaf Ajax może zdawać sobie sprawę z działań Promesa, ale nie bardzo się nimi przejmuje. Protokół mówi, że piłkarz musi otrzymać zgodę na rozmowy z innym klubem, ale Overmars nie jest mocno przywiązany do tej zasady.

Jeśli Promes odejdzie z Ajaksu, klub będzie chciał wejść na rynek transferowy.

Share:

One Response to the post:

  • giba0707
    at 11:40

    dla mnie to jest „pseudoskrzydłowy” , oglądam Ajax gość tylko potrafi cofnąć piłkę, reprezentacja to samo on nie potrafi minąć rywala nie wiem nie widziałem go jak grał w Spartaku, ale poszedł do Sevilli poważnej ligi i nie pograł w ogóle do nas przyszedł miał szczęście, że grał Ziyech bo takich asyst już nie można było nie wykorzystywać, ale sam nie potrafi na skrzydle nic i takie moje zdanie, tylko teraz jak odejdzie będziemy mieli tylko Neresa na zmianę będącego pod formą, a sprowadzanie teraz skrzydłowego na siłę tylko po to żeby był trochę bez sensu no chyba, że mają już kogoś upatrzonego to wtedy ok

  • Dodaj komentarz